• Minun matkani
  • Soitamme sinulle
    Nimi Sukunimi
    Puhelinnumero
    Sähköposti
    Päivämäärä
    Koska haluaisit meidän soittavan?
    Lähetä soittopyyntö
  • 09 4245 4208
Näytä lisää kuvia
Numa Bay Exclusive Hotel
Gölcük mevkii Türkler Mahallesi Näytä kartta
Hotellikuvaus

Numa Bay Exclusive on moderni luksushotelli loistavalla paikalla aivan Türklerin rannalla. Hotelli on sisustettu kirkkain värein ja näyttää erittäin modernilta ja kutsuvalta. Hotelli sopii sekä pariskunnille että lapsiperheille, jotka haluavat viettää lomansa kauniissa ympäristössä ja nauttia auringosta ja merestä hotellin yksityisellä rannalla.

 

Hotellissa on useita uima-altaita, joista yhdessä on vesiliukumäkiä, jotka lupaavat monia hauskoja tunteja lapsille ja lapsenmielisille aikuisille. Spa-keskuksessa on tarjolla useita keholle ja sielulle rentouttavia hoitoja, ja kuntosalilla pääset myös halutessasi urheilemaan lomasi aikana.

Hotellin animaatiotiimi varmistaa, että viihdettä ja toimintaa on tarjolla sekä aikuisille että lapsille sekä päivällä että illalla.

 

Hotelli sijaitsee Türklerissä, noin 17 kilometriä Alanyan keskustasta länteen ja vain kahden kilometrin päässä Avsallarista, josta löydät laajan valikoiman kauppoja ja ravintoloita. Hotelli järjestää kuljetukset Alanyaan kahdesti päivässä (maksullinen).

 

Langaton internetyhteys on saatavilla koko hotellissa. Huomaa kuitenkin, että yhteys on yleensä sekä epävakaa että hidas ja että elokuvien tai vastaavien suoratoisto ei välttämättä ole mahdollista.

Huoneet

Standardihuone

Tyylikkäästi sisustettu vaalein värein huone 2 hengelle, lisävuoteella. Kaikissa huoneissa on parivuode tai kaksi erillistä sänkyä, TV, puhelin, keskusilmastointi, minibaari (täytetty päivittäin vedellä ja kivennäisvedellä), tallelokero, vedenkeitin ja parveke. Kylpyhuoneissa on suihkukaappi, wc, puhelin ja hiustenkuivaaja.

 

Perhehuone

Tyylikkäästi ja kirkkain värein sisustetut huoneet 4 aikuiselle ja 1 lapselle. Kaikissa huoneissa on makuuhuone parivuoteella ja olohuone, jossa on yhden hengen vuode ja kaksi vuodesohvaa. Kaikissa huoneissa on myös TV, puhelin, keskusilmastointi, minibaari (täytetty päivittäin vedellä ja kivennäisvedellä), tallelokero, vedenkeitin ja parveke. Kylpyhuoneissa on suihkukaappi, wc, puhelin ja hiustenkuivaaja.

 

Swim up -sviitti

Tyylikkäästi sisustetut huoneet kahdessa kerroksessa 4 aikuiselle ja 1 lapselle. Kaikissa huoneissa on makuuhuone toisessa kerroksessa, jossa parivuode ja makuuhuone ensimmäisessä kerroksessa, jossa parivuode ja yhden hengen vuode / parivuode / kaksi erillistä sänkyä. Kaikissa huoneissa on myös TV, puhelin, keskusilmastointi, minibaari (täytetty päivittäin vedellä ja kivennäisvedellä), tallelokero, vedenkeitin ja parveke. Kylpyhuoneissa on suihkukaappi, wc, puhelin ja hiustenkuivaaja.

Ruoka & Juoma

Ultra All Inclusive

 

Ateriat & välipalat

Aamiainen klo 7.00-10.00

Myöhäinen aamiainen klo 10.00-11.00 ja 11.00-12.00

Lounas klo 12.30-14.00

Illallinen klo 19.00-21.00

Välipala klo 11.00-17.00

Välipala A´la Carte klo 12.30-15.00

Jäätelöä klo 14.00-17.00

Vohvelit klo 14.00-16.00

Konditoria klo 12.30-18.00

Gözleme klo 12.00-16.00

Iltapala klo 23.00-07.00

 

 

Baarit

Allasbaari klo 10.00-00.00

Rantabaari klo 10.00-22.00

Blue Bar 24 tuntia

Aulabaari 24 tuntia

Disco Bar klo 00.00-02.00

 

 

A’la carte -ravintolat – Ravintolakäynti sisältyy hintaan. Muista varata pöytä.

Aasialainen klo 19.00-21.00

Grilli (maksullinen) klo 19:00 - 21:00 

Meren antimet klo 19.00-21.00

 

 

Tuontialkoholi, pullotetut juomat, tuorepuristetut hedelmämehut, kaikki spa-keskuksen hoidot, moottoroitu vesiurheilu ja jotkin muut palvelut eivät sisälly Ultra All Inclusive -konseptiin.

 

Alkoholia ei tarjoilla alle 18-vuotiaille.

 

Ulkoravintolat, baarit, uima-altaat ja muut toiminnot voivat olla suljettuja tai rajoitettuja sesonkiajan ulkopuolella. Aukioloaikoja voidaan muuttaa ilman Mixx Travelin ilmoitusta.

Näytä lisää Näytä vähemmän
Info

Uima-allas – Lastenallas – Vesiliukumäkiä – Ravintola – Baari – Ilmainen internet – Yksityinen ranta 0 m – Paikallinen keskusta 2 km – Alanya keskusta 20 km

Löydä täydellinen lomasi
Pelkkä hotelli
Lento + Hotelli
Alkaen
Matkakohde
Päivämäärä
päivää
Matkustaja
2
Aikuinen
Lapsia
0-12 Vuotta
1.Lapsen ikä
2.Lapsen ikä
3.Lapsen ikä
4.Lapsen ikä
5.Lapsen ikä
OK
Lisää huoneita